Mali oglasi

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
obadek
Tekmovalec
Prispevkov: 366
Pridružen: 07 Mar 2010, 18:57
Kraj: Okolica Kranja - Preddvor

Odgovor Napisal/-a obadek »

ZAMENJAJMO MODERATORJA KER TA IDIOT SPLOH NE VE KAJ POČNE, BRIŠE OGLASE POVSEM UREJENE.
----------------------------------------------------------------------------------
Primer mojega oglasa ki je bil izbrisan:

K: Motor
Kupim lepo ohranjen nitro motor 2,5ccm ali brushless istih karakaristik.

Ponudbe z cenami na ZS
Sem iz okolice Kranja
LP

----------------------------------------------------------------------------------

Mislim da izdiot ne ve kaj počne.
Glumac!!!!
Spoštuj mnenje drugih in drugi bodo spoštovali tebe!
Uporabniški avatar
jannyy
Freak
Prispevkov: 918
Pridružen: 19 Jul 2006, 12:37
Kraj: koper-škofije

Odgovor Napisal/-a jannyy »

Jaz sem dol oglas o prodaji komande.

Ko sem pogledal čez 1 dan oglasa ni bilo zato sem ga še enkrat napisal.
Potem dobim sporočilo da me bojo zbrisali če bom pisal iste oglase.(ni bilo niti enega o komandi)

Danes pogledam pa vidim da ni nobenega oglasa mojega o prodaji komande.

Nato ga napišem in pogledam je bil.

Pogledam čez neki časa in ga ni več.


Torej kdo razume to logiko ?
"Na tisoč neumnih pride en moder in trije, ki se imajo za modre."
Uporabniški avatar
Kemenb
Freak
Prispevkov: 645
Pridružen: 29 Apr 2009, 18:09
Kraj: Postojna

Odgovor Napisal/-a Kemenb »

Prerberi pravila in se jih drži do pike natančno, 2x zmoli oče naš in ne počni tega ob oblačnem in vetrovnem vremenu!

Jst sm obupal nad malimi oglasi, sem oddal oglas za 4 kanalni oddajnik, čez par dni sem oddal oglas za buggy in oddajnik pa izgine ker je oddajnik že med oglasi... nato sem popravil ceno ampak je že bil na 5. strani in ga nisem prodal, nato je šel preko bolhe.

Mislim da je politika oglasou čisto mimo, edino kar se mi dapde je to, da si je tomazslo vzel čas in mi objasnil zakaj je zbrisal oglas, da nebom samo pluval čez male oglase.

Na drugih forumih imajo male oglase v stilu foruma, kjer lahko vsak odda komentar in kupec ga lahko 1x dnevno "obnovi" tisto je za moje mnenje boljše.
Tekmovalni goseničar MadCat 1:5 http://forum.modelarji.com/viewtopic.php?f=78&t=77572
boco
Tekmovalec
Prispevkov: 311
Pridružen: 14 Apr 2006, 16:45
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a boco »

Mali oglasi razdeljeni po Prodam, Kupim, Menjam, Podarim ne bi smeli biti vidni v forumu saj debate dobesedno iščeš med oglasi. Če koga zanima nakup ali prodaja gre lepo na začetno stran foruma pod male oglase in si pogleda kar ga zanima.

LP
Boris
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Nekaj najbolj vztrajnih kršiteljev, ki jim bo z novim programom onemogočeno oglaševati, v kolikor se še vedno ne bodo držali pravil, ki so mimo ali pa ne, so pravila, ki veljajo in ki jih je treba spoštovati, če hočete pač to koristiti na tem forumu...

King
Fiesta
Kihko
Bastian
Areist -
Dejan cigi
mitja123
sokek
kurnt29
Sharkpade
Stiletto
Belovic
azimut81

Pa še nekaj jih je, ki niso tako vztrajni...

Zakaj izbrisani...?
- Ker ni okvirne cene prodajnega artikla, ampak piše več na ZS, cena po dogovoru in podobno,
- Ker se ponavlja isti artikel v novem oglasu,
- Ker ne popravite vsebine tam, kjer je bil oglas objavljen, ampak pobrišete starega in na novo oglašujete isto, kar je že bilo,
- Ker ne združujete oglasov istega dne skupaj v en oglas in limate vsak artikel posebaj,
- Ker imate v oglasu link do drugega oglaševalskega foruma,
- Ker nekdo objavi nek artikel, po določenem času pa spremeni isti oglas in vstavi vsebino, ki ni v skladu z pravili oglaševanja,
- Ker so to mali oglasi in ne oglaševanje in v male oglase ne spadajo "cena velja samo do konna meseca, če kupite dva vam enega podarimo... akcijska cena in podobno...

Mali oglasi so nam v pomoč, da se nečesa znebimo, česar ne ptrebujemo ali da nekaj kupimo, kar rabimo in ima morda nekdo odveč... To se nam modelarjem ne dogaja vsak dan, saj tudi vsak dan ne izdelujemo novega modela. Torej ste vsi tisti, ki vsak dan 'kšeftate' zgrešili rubriko.

Skratka, ker vam je nekaterim ta forum pomemben samo za oglaševanje in prodajo in preprodajo, kar je v nasprotju z zakonodajo.

Vsi oglasi so arhivirani in po uporabniških imenih shranjeni, tako da se točno vidi kdo modelari in kdo prodaja (za vsak slučaj, če kdo potrka na vrata).

Te kršitve so najpogostejše in bodo brisane tudi v bodoče. Torej ni druge rešitve, kot da se držite pravil.

L.P. Tomaž
Uporabniški avatar
Melly
Dr. Modelar
Prispevkov: 3879
Pridružen: 15 Feb 2007, 22:51
Kraj: Ankaran, Ocizla

Odgovor Napisal/-a Melly »

Tomaž imaš vse 100% prav, itak!

Zato bom tudi nehal pisati male oglase, ker sem očitno nesposoben napisati oglas, ki bi zadostil tvojim kriterijem.

Pa ne grozit s spravljenimi posti, ker nisem 10 let star mulc.

Del, kjer sem imel firmo na forumu sem že zaprl, sedaj pa se bom raje dvakrat ugriznil v tipkovnico preden bom kaj napisal tudi v druge teme na tem forumu, oglase pa direkt na modelarski bazar.

p.s. tisti, ki imate problem s 5 stranmi oglasov na dan, obstaja "išči, če iščete določen izdelek, kje pa piše, da je potrebno prebrati prav vsak post na forumu, a vas kdo sili v to?

Škoda časa. Grem raje v delavnico ali pa na pisto.
lp Melly
Bastian
Razpravljalec
Prispevkov: 115
Pridružen: 31 Dec 2009, 11:15
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Bastian »

"kaj boš starega vola vozit učil" je tu povsem na mestu :D
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Melly napisal/-a:Tomaž imaš vse 100% prav, itak!

Zato bom tudi nehal pisati male oglase, ker sem očitno nesposoben napisati oglas, ki bi zadostil tvojim kriterijem.

Pa ne grozit s spravljenimi posti, ker nisem 10 let star mulc.
Potrebno bo nekaj obrazložiti.
Pravila niso moji kriteriji ampak so objavljena v rubriki mali oglasi. Napisana so po tehtnem premisleku in pod pogoji, ki narekujejo tako potrebo.
Nikjer nisem omenil 'mulcev'.
Niti ni nobena grožnja okoli arhiviranih oglasov, so arhivirana za vsak slučaj in v pomoč moderiranju, to zame ni grožnja, če pa nekdo tako misli, ima pa verjetno slabo vest, vsak se mora sam zavedati kaj počne in zakaj.
Tko da ne vidim razloga v jezo ali slabo voljo.
A je tako težko spoštovati pravila, kvečjemu jaz bi se lahko jezil, ko moram iste oglase tudi po desetkrat zbrisati na dan... A naj napišem kolikokrat iste uporabnike samo danes... Kaj hitro bi kdo pomislil, saj ne more biti res...

L.P. Tomaž
Bastian
Razpravljalec
Prispevkov: 115
Pridružen: 31 Dec 2009, 11:15
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Bastian »

Če bi bila pravila res tako dobra in če bi ti, kot moderator, res tako dobro opravljal svoje delo, ne bi bilo tu 9 strani debate o tem ;)
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Bastian napisal/-a:Če bi bila pravila res tako dobra in če bi ti, kot moderator, res tako dobro opravljal svoje delo, ne bi bilo tu 9 strani debate o tem ;)
saj pritožujete se več ali manj samo tisti, ki ste na potencialnem spisku za časovno blokado pisanjea malih oglasov
Bastian
Razpravljalec
Prispevkov: 115
Pridružen: 31 Dec 2009, 11:15
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Bastian »

Tomaž, to ni res; imaš pregled nad kompletnim forumom, temami, arhivom... vsaj sebi ne laži.
Uporabniški avatar
Kemenb
Freak
Prispevkov: 645
Pridružen: 29 Apr 2009, 18:09
Kraj: Postojna

Odgovor Napisal/-a Kemenb »

tale je pa nizka!

tomažslo,
zakaj niso oglasi v stilu foruma, da se lahko pod njimi debatira:
http://www.rctech.net/forum/r-c-items-s ... d-new.html
Tekmovalni goseničar MadCat 1:5 http://forum.modelarji.com/viewtopic.php?f=78&t=77572
Bastian
Razpravljalec
Prispevkov: 115
Pridružen: 31 Dec 2009, 11:15
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Bastian »

Tomaž je samo moderator, funkcionalnosti foruma so v rokah administratorjev. Baje se nekaj dela na novih funkcionalnostih; stvar je v tem, da se vse dela prostovoljno, tako da bo na rezultate treba malo počakati.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Že večkrat(prevečkrat da bi lahko bilo naključje ipd) sem prebral da je komu bil oglas izbrisan(zaradi nekih razlogov pač),potem pa ta osebek naredi nov oglas kateri je potem izbrisan z razlogom da ta oglas že obstaja.Jaz kaj zamujam ali kakšna logika je za tem?

Pa če se že tako rado briše zakaj se ne pobriše oglasov starih več let...?

P.s. z zaklepanjem oz odklepanjem/izvajanjem diktature tele teme problemi ne bodo odšli stran pač pa se samo prenašajo nižje po forumu(da nebi o distanciranju uporabnikov ki so kar nekaj doprinesli k forumu v parih letih)..
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
Omei
Začetnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 20 Avg 2011, 12:06

Oglasi

Odgovor Napisal/-a Omei »

Oglasi bi se morali izbrisati čez 14 dni recimo. Če je stvar prodana tudi. Kaj iščejo gor oglasi par let stari?
Uporabniški avatar
Kemenb
Freak
Prispevkov: 645
Pridružen: 29 Apr 2009, 18:09
Kraj: Postojna

Odgovor Napisal/-a Kemenb »

S tem bi se mogoče olajšalo tudi delo moderatorjeu in če predmet ni prodan ponovno oddaš oglas, ker za predmet na 10 strani (vsaj jaz) predvidevam da je prodan, pač s pravili se ne strinjam, drugače pa mislim da je tomaž dober moderator :)
Tekmovalni goseničar MadCat 1:5 http://forum.modelarji.com/viewtopic.php?f=78&t=77572
Uporabniški avatar
kurnt29
Profesor
Prispevkov: 1993
Pridružen: 21 Nov 2010, 22:34
Kraj: THN

Odgovor Napisal/-a kurnt29 »

mihec87 napisal/-a:Že večkrat(prevečkrat da bi lahko bilo naključje ipd) sem prebral da je komu bil oglas izbrisan(zaradi nekih razlogov pač),potem pa ta osebek naredi nov oglas kateri je potem izbrisan z razlogom da ta oglas že obstaja.Jaz kaj zamujam ali kakšna logika je za tem?
Ni nobene logike za tem. Brise kakor se mu dvigne. Dobis odgovor: Oglas ni v skladu s pravili. In cisto nobene obrazlozitve, ko ga vprasas za tocni del kaj ni v skladu z pravili, pove da je to njegov zadnji odgovor (kot da smo na milijonarju #-o ) in da ne bo odpisoval na naslednje ZS.
mihec87 napisal/-a:
Pa če se že tako rado briše zakaj se ne pobriše oglasov starih več let...?

P.s. z zaklepanjem oz odklepanjem/izvajanjem diktature tele teme problemi ne bodo odšli stran pač pa se samo prenašajo nižje po forumu(da nebi o distanciranju uporabnikov ki so kar nekaj doprinesli k forumu v parih letih)..
Tudi tu se popolnoma strinjam s teboj.


No, pa da se jaz povem kar me muci.
Nekaj casa nazaj sem objavil oglas za lipo 3S.
No, po dobrem tednu sem imel viska se nek lipo 2S.
Ker sem se hotel ravnati po pravilih (vec artiklov v en oglas) , sem stari oglas zbrisal, napisal novega in vanj dal oba akumulatorja.

Oglas je bil seveda pobrisan, odgovor na moje vprasanje pa je bil, da bi moral spremeniti to v starem oglasu..


No, kdor spremlja oglase res redno (vsakih 5min) je imel moznost opaziti da prodajam Traxxas E-revo brushless 1:10..
Oglas je bil izbrisan in to dvakrat. Po drugem izbrisu, sem dobil sporocilo, da me bodo brisali z foruma, ce se enkrat objavim oglas.
Seveda mi moja radovednost ni dala miru in sem ga vprasal kaj je narobe z oglasom. Odgovor: "Ni v skladu z pravili." No, po mojem vztrajanju naj mi pove tocen razlog, je navedel da ni bilo cene.
Sam se mu scitiral tocen oglas, tocno tako kot je bil napisan (enako sem lahko napisal, ker imam oglas tudi na bolhi - isto besedilo). Dokazal sem mu da cene sta bile in to 2. Ocitno ce cene ne napises kot zadnje se to steje da jo ni ali kako?

Vendar.. tudi to ni bilo konec. Zahteval sem obrazlozitev zakaj se je oglas zbrisal prvic in nato se drugic. Navedel je nov razlog: "Ponavljas oglas." In mi poslal starejsi oglas iz arhiva. Ta oglas je potegnil iz konca junija, ko sem prodajal Traxxas E-revo VXL 1:16.

No, ko sem mu to obrazlozil (beri "poskusil obrazloziti"), mi ni vec odpisal na nobeno sporocilo.

Torej, za 1 oglas dobis dva razlicna odgovora o razlogu za brisanje, od iste osebe, in kljub temu da mu dokazes, da krivda ni tvoja, da gre za 2 povsem razlicna modela (poslal sem mu tudi povezavi na Traxxasasovo spretno stran, tocno do vseh 4-ih modelov E-revo), on ne popusca in oglasa ne smes objaviti.

Po vsem tem pa me se "napi**i" zakaj ga tikam, da ni noben mulc pa se kaj zraven.. No, glede na pismenost, bi si clovek mislil da je iz sveta pred racunalniki. Kot se rad pohvali, to dela tudi profesionalno, no sicer se me ne tice, a vendar bogpomagaj ce tudi tam tako zanemarljivo uporabljas slovnico, in malomarno urejas zadeve..

Tomazslo, sprasujem se, sodelujes se kje drugje na forumu, ali so vsi tvoji posti odgovori na kritiziranje tvojega moderiranja..

Kot ti je ze marsikdo povedal, si ti popolnoma nezmotljiv in imas vedno vse prav, vse ves in to si tudi ze veckrat dokazal. Ce verjames v smrkce.
Mogoce si vredu clovek (ne vem, te ne poznam), vendar kot moderator se tudi slucajno ne obneses in si tega mesta, po mojem mnenju in mnenju mnogih, ne zasluzis.

Svetujem ti, da se preden brises kakorsenkoli oglas, pozanimas kaj sploh je v oglasu, da ne brises oglasov brez potrebe (seveda ce je kaj v oglasu hudo narobe, prodajalcu to sporocis, ne pa da zbrises oglas in mu onemogocis nadalnje objavljanje, kot imas v navadi).

V enem letu na forumu, nisem opazil da bi se kdo kregal okoli malih oglasov, no seveda dokler nisi prisel ti, sedaj imamo tega cveka povsod, med vsemi sekcijami, med klubi, tukaj.. Vendar, ti imas svoj prav. Ce bo slo tako naprej, bodo se taksni izkuseni kot je npr. Melly in pa se kdo, ki ima za mlajse veliko dobrih nasvetov, izgubili voljo pisati po forumu..
S tvojim moderiranjem mocno zmanjsujes populariteto tega foruma.
Prej vas je bilo nekaj, ki vas je motilo ponavljanje in 3 leta stari oglasi.
Sedaj je tukaj 20 (stevilka se seveda povecuje..) aktivnih uporabnikov, ki jih moti tomazslo..


P.S: Fantje, ce vnaprej ni nobenega mojega odgovora na teme, so me verjetno ze brisali z foruma, zaradi govorjenja resnice.. :-k
Se opravicujem ce sem koga uzalil z tikanjem..

Lp Kurnt29
_________________________________
Mess with the best.. die like the rest!
_________________________________
Traxxas Slash VXL
Traxxas Slash VXL 1:16
Traxxas Slash VXL 4Ă—4
Go Traxxas or get left behind.
Uporabniški avatar
dart2
Tekmovalec
Prispevkov: 339
Pridružen: 17 Jan 2007, 16:14
Kraj: ptuj

Odgovor Napisal/-a dart2 »

=D> =D> =D> =D> =D>
Lp, Nejc
Uporabniški avatar
digidon
Tekmovalec
Prispevkov: 225
Pridružen: 13 Dec 2009, 13:15
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a digidon »

pa saj ni tako hudo dečki xD meni je splaval po vodi projekt funjet twin 70 edf na 6S lipo, ker sem pac nujno potreboval funjeta sem po 12-14dneh oglas zbrisal in nanovo oddal z dodatkom okolica ptuja-maribora, ker sem dobival ponudbe od dalec dalec, modelov pa kot se ve se ne kupuje prek poste, mi zdaj doma stojita edfja pa 2x 60A reglerja.
Pa da nebi keri zdaj kake ponudbe posiljal, sem obupal nad projektom, mogoce drugo leto ko bo stanje bolj rožnato :)

tomaz se je lepo to da skrbis za red in čistočo, ampak svetit se ne rabi, oglasi ki se res ponavljajo vsaki dan,al pa vsaki teden ajde zbriši opozori in nadaljuj. oglasi ki pa so tam 1 teden pa vec stari pa kar pusti pri miru, pa bo 90% modelarjev :D :D :D :D
med drugimi saj mene ne rabiš upoštevat ampak modelarja kot sta Krist in Coil ki sta tukaj prava zakladnica znanja pa kar lepo upoštevaj, ker če bo forum zgubil ta dva pa še enih par zraven, bo forum postal pravi peskovnik nevednežev in neumesnih/neumnih člankov.


pa brez zamere
lp
3D is art painted in the air :)
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

kurnt29 napisal/-a:
mihec87 napisal/-a:Že večkrat(prevečkrat da bi lahko bilo naključje ipd) sem prebral da je komu bil oglas izbrisan(zaradi nekih razlogov pač),potem pa ta osebek naredi nov oglas kateri je potem izbrisan z razlogom da ta oglas že obstaja.Jaz kaj zamujam ali kakšna logika je za tem?
Ni nobene logike za tem. Brise kakor se mu dvigne. Dobis odgovor: Oglas ni v skladu s pravili. In cisto nobene obrazlozitve, ko ga vprasas za tocni del kaj ni v skladu z pravili, pove da je to njegov zadnji odgovor (kot da smo na milijonarju #-o ) in da ne bo odpisoval na naslednje ZS.
mihec87 napisal/-a:
Pa če se že tako rado briše zakaj se ne pobriše oglasov starih več let...?

P.s. z zaklepanjem oz odklepanjem/izvajanjem diktature tele teme problemi ne bodo odšli stran pač pa se samo prenašajo nižje po forumu(da nebi o distanciranju uporabnikov ki so kar nekaj doprinesli k forumu v parih letih)..
Tudi tu se popolnoma strinjam s teboj.


No, pa da se jaz povem kar me muci.
Nekaj casa nazaj sem objavil oglas za lipo 3S.
No, po dobrem tednu sem imel viska se nek lipo 2S.
Ker sem se hotel ravnati po pravilih (vec artiklov v en oglas) , sem stari oglas zbrisal, napisal novega in vanj dal oba akumulatorja.

Oglas je bil seveda pobrisan, odgovor na moje vprasanje pa je bil, da bi moral spremeniti to v starem oglasu..


No, kdor spremlja oglase res redno (vsakih 5min) je imel moznost opaziti da prodajam Traxxas E-revo brushless 1:10..
Oglas je bil izbrisan in to dvakrat. Po drugem izbrisu, sem dobil sporocilo, da me bodo brisali z foruma, ce se enkrat objavim oglas.
Seveda mi moja radovednost ni dala miru in sem ga vprasal kaj je narobe z oglasom. Odgovor: "Ni v skladu z pravili." No, po mojem vztrajanju naj mi pove tocen razlog, je navedel da ni bilo cene.
Sam se mu scitiral tocen oglas, tocno tako kot je bil napisan (enako sem lahko napisal, ker imam oglas tudi na bolhi - isto besedilo). Dokazal sem mu da cene sta bile in to 2. Ocitno ce cene ne napises kot zadnje se to steje da jo ni ali kako?

Vendar.. tudi to ni bilo konec. Zahteval sem obrazlozitev zakaj se je oglas zbrisal prvic in nato se drugic. Navedel je nov razlog: "Ponavljas oglas." In mi poslal starejsi oglas iz arhiva. Ta oglas je potegnil iz konca junija, ko sem prodajal Traxxas E-revo VXL 1:16.

No, ko sem mu to obrazlozil (beri "poskusil obrazloziti"), mi ni vec odpisal na nobeno sporocilo.

Torej, za 1 oglas dobis dva razlicna odgovora o razlogu za brisanje, od iste osebe, in kljub temu da mu dokazes, da krivda ni tvoja, da gre za 2 povsem razlicna modela (poslal sem mu tudi povezavi na Traxxasasovo spretno stran, tocno do vseh 4-ih modelov E-revo), on ne popusca in oglasa ne smes objaviti.

Po vsem tem pa me se "napi**i" zakaj ga tikam, da ni noben mulc pa se kaj zraven.. No, glede na pismenost, bi si clovek mislil da je iz sveta pred racunalniki. Kot se rad pohvali, to dela tudi profesionalno, no sicer se me ne tice, a vendar bogpomagaj ce tudi tam tako zanemarljivo uporabljas slovnico, in malomarno urejas zadeve..

Tomazslo, sprasujem se, sodelujes se kje drugje na forumu, ali so vsi tvoji posti odgovori na kritiziranje tvojega moderiranja..

Kot ti je ze marsikdo povedal, si ti popolnoma nezmotljiv in imas vedno vse prav, vse ves in to si tudi ze veckrat dokazal. Ce verjames v smrkce.
Mogoce si vredu clovek (ne vem, te ne poznam), vendar kot moderator se tudi slucajno ne obneses in si tega mesta, po mojem mnenju in mnenju mnogih, ne zasluzis.

Svetujem ti, da se preden brises kakorsenkoli oglas, pozanimas kaj sploh je v oglasu, da ne brises oglasov brez potrebe (seveda ce je kaj v oglasu hudo narobe, prodajalcu to sporocis, ne pa da zbrises oglas in mu onemogocis nadalnje objavljanje, kot imas v navadi).

V enem letu na forumu, nisem opazil da bi se kdo kregal okoli malih oglasov, no seveda dokler nisi prisel ti, sedaj imamo tega cveka povsod, med vsemi sekcijami, med klubi, tukaj.. Vendar, ti imas svoj prav. Ce bo slo tako naprej, bodo se taksni izkuseni kot je npr. Melly in pa se kdo, ki ima za mlajse veliko dobrih nasvetov, izgubili voljo pisati po forumu..
S tvojim moderiranjem mocno zmanjsujes populariteto tega foruma.
Prej vas je bilo nekaj, ki vas je motilo ponavljanje in 3 leta stari oglasi.
Sedaj je tukaj 20 (stevilka se seveda povecuje..) aktivnih uporabnikov, ki jih moti tomazslo..


P.S: Fantje, ce vnaprej ni nobenega mojega odgovora na teme, so me verjetno ze brisali z foruma, zaradi govorjenja resnice.. :-k
Se opravicujem ce sem koga uzalil z tikanjem..

Lp Kurnt29
To je že tako bilo razvidno da za kaj drugega kot avio modeli(osnovni) ni prostora niti pojma pri njemu(kje so še avto modeli)...Da pa se ne loči teh dveh modelov je pa malo kriza ja...

Ne vem kaj hoče z takim moderiranjem dokazat(ego boost or what)?

p.s. Pri avto modelih sam ne gradiš kaj dosti pač pa bolj kot ne kupuješ ter vgrajuješ kar pomeni rahlo več kupovanja/prodajanja kot pa pri easystarju ter treiner modelih.

p.s.Tomazslo arhiv vidiš samo ti ki ga imaš ne pa ostali forumaši,zato se lahko razloži kakšna je logika da se zbriše oglas zato ker je le ta že v tvojem arhivu?
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

mihec87 napisal/-a:
To je že tako bilo razvidno da za kaj drugega kot avio modeli(osnovni) ni prostora niti pojma pri njemu(kje so še avto modeli)...Da pa se ne loči teh dveh modelov je pa malo kriza ja...

Ne vem kaj hoče z takim moderiranjem dokazat(ego boost or what)?

p.s. Pri avto modelih sam ne gradiš kaj dosti pač pa bolj kot ne kupuješ ter vgrajuješ kar pomeni rahlo več kupovanja/prodajanja kot pa pri easystarju ter treiner modelih.

p.s.Tomazslo arhiv vidiš samo ti ki ga imaš ne pa ostali forumaši,zato se lahko razloži kakšna je logika da se zbriše oglas zato ker je le ta že v tvojem arhivu?
Ne vidiš arhiva, zgolj vse trenutno objavljene teme. Edino kar imaš, je da lahko brišeš več oglasov hkrati, ali jih premikaš drugam.

Jst osebno se sploh ne upam dat oglasa, ker se bojim, da bo izbrisan....
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Krist napisal/-a:
mihec87 napisal/-a:
To je že tako bilo razvidno da za kaj drugega kot avio modeli(osnovni) ni prostora niti pojma pri njemu(kje so še avto modeli)...Da pa se ne loči teh dveh modelov je pa malo kriza ja...

Ne vem kaj hoče z takim moderiranjem dokazat(ego boost or what)?

p.s. Pri avto modelih sam ne gradiš kaj dosti pač pa bolj kot ne kupuješ ter vgrajuješ kar pomeni rahlo več kupovanja/prodajanja kot pa pri easystarju ter treiner modelih.

p.s.Tomazslo arhiv vidiš samo ti ki ga imaš ne pa ostali forumaši,zato se lahko razloži kakšna je logika da se zbriše oglas zato ker je le ta že v tvojem arhivu?
Ne vidiš arhiva, zgolj vse trenutno objavljene teme. Edino kar imaš, je da lahko brišeš več oglasov hkrati, ali jih premikaš drugam.

Jst osebno se sploh ne upam, dat oglasa, ker se bojim, da bo izbrisan....
Tomaz si doma izdeluje svoj arhiv(ja že skor full time job iz tega) ki je viden samo njemu, potem pa nekomu zbriše oglas z forum z pojasnilom da oglas že obstaja(na forumu ga ni moč najti,kot dokaz ti priloži oglas iz njegovega arhiva).Kaj drugega ne pogruntam

Krist verjamem ja(če maš easystarja za prodat pol bo šlo:) ),poskusi saj pred izbrisom dobiš opozorilo.


Saj ne rečem nekateri oglasi so res zmazki ter nabijanje oglasa na vrh parkrat na dan ipd..Samo to kar se pa briše dogaja sedaj je pa precej čez zdravo mero moderiranja(vem za oglas ki je napisan res dobro bi si želel še več takih saj si vse info razbral iz njega->izbris #-o , ker je predolg za ostale raje sploh ne vem).

Važno da ko odpreš forum ni več rumenih znakcov pred temami v malih oglasih kajne? :lol:
Zadnjič spremenil mihec87, dne 28 Avg 2011, 09:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

digidon napisal/-a: Krist in Coil ki sta tukaj prava zakladnica znanja pa kar lepo upoštevaj, ker če bo forum zgubil ta dva pa še enih par zraven, bo forum postal pravi peskovnik nevednežev in neumesnih/neumnih člankov.
lp
Namen tega pisanja tukaj je diskriminirat noderatorja, da bi rekel "k vas gleda, jest se ne grem več". Nikjer nisem nič proti omenjenima dvema napisal, tudi sam jih prebiram in se strinjam, da imata koristne prispevke.

Pa da se vrnemo k temi, o kateri teče debata. Ja tudi sam kaj spregledam in naredim kako napako, kar ni niti čudno, pri vseh vsakodnevnih poizkusih zlorab nekaterih, ki se poslužujejo vse sort "fint", samo da bi dosegli svoj prav.

Pravite, da je bilo pred mojim modeliranjem bolje...ja seveda je bilo po vaše bolje, ker ste počeli kar ste hoteli, Tornado je že davno obupal nad vami in sedaj, ko je narejen preskok, pač nekatere moti, da je tako kot je.
Za male oglase ničesar ne plačujete, pravila so napisana in v skladu z pravili lahko tudi objavljate. V kolikor nekomu pravila ne odgovarjajo, naj pa oglašuje drugje.

Tudi v primeru, ko oglas "diši" po prekupčevanju ali "kšeftanju" imam pravico ta oglas izbrisati. Lepo se vidi, da nekateri ne modelarite, ampak se ukvarjate predvsem z preprodajo ali prodajo.

Torej dragi oglaševalci, po pravilih in vse bo v redu....

l.p.Tomaž
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

Sm moderator že dve če ne tri leta. Pa ne vem, če sem izbrisal 10 tem ali popravil več kot 20 postov. Določene stvari toleriraš, malce urediš in je to to. Vse skupaj mi ne vzame 15min na forumu na dan, pa še to gre večina časa za pregledovanje sveže objavljenih postov. Da pa bi se šel policaja s polnim delovnikom, se mi zdi škoda časa.

Se pa strinjam, da mora biti red. Da pa mi bo kdo grozil, če bom objavil 2 ali 3 oglase v enem tednu z izbrisom s foruma, se pa ne bom šel te igre. Raje potem objavljam drugje ali pa si izdelam svojo spletno stran.
Uporabniški avatar
Omei
Začetnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 20 Avg 2011, 12:06

Moderator-zamenjava

Odgovor Napisal/-a Omei »

Nekdo ima čas in bo uspel poštimat te zadeve.
Pa naj se zamenja.

To je samo moj predlog.
Zaklenjeno

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom